Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion malovaný***. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion malovaný*** rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 60 %

Penzion malovaný***

Osvětimany
Osvětimany ev.č. 202, 687 42 OSVĚTIMANY

Sdílejte ubytování              

KOUZELNOU PŘÍRODU, SPORTOVNÍ ZÁŽITKY, RELAXACI VE WELLNESS. TO VŠECHNO SI MŮŽETE UŽÍT V PENZIONU V AREÁLU SKI PARKU V OSVĚTIMANECH.

FILOZOFIÍ NAŠEHO PENZIONU JE VYTVOŘIT PRO NÁVŠTĚVNÍKY CO NEJPŘÍJEMNĚJŠÍ ATMOSFÉRU, ABY SI ODPOČINULI OD KAŽDODENNÍHO STRESU A STAROSTÍ. VYBERTE SI NĚKTERÝ Z NAŠICH 18 POKOJŮ, KDE POSKYTUJEME 41 PEVNÝCH LŮŽEK A 5 PLNOHODNOTNÝCH PŘISTÝLEK, A UVIDÍTE, ŽE JSME SE TOUTO FILOZOFIÍ ŘÍDILI UŽ PŘI JEJICH ZAŘIZOVÁNÍ.

I KDYŽ SE VÁM Z NAŠÍ POSTELE MOŽNÁ NEBUDE CHTÍT, SPORTOVNÍ NADŠENCI A TURISTÉ TO URČITĚ UDĚLAJÍ RÁDI. LYŽAŘI A SNOWBOARDISTÉ OCENÍ SKVĚLÉ ZÁZEMÍ SKI PARKU, KDE SI MOHOU UŽÍVAT SNĚHU OD RÁNA DO VEČERA, OSTATNÍ SE MOHOU PO CELÝ ROK VYDAT NA TÚRU MALEBNÝMI CHŘIBY.

SOUČÁSTÍ CELÉHO AREÁLU JE TAKÉ NEKUŘÁCKÁ HOSPODA NA SRUBU, KDE MŮŽETE S PŘÁTELI NEBO RODINOU POSEDĚT U SKVĚLÉHO JÍDLA A PITÍ VE STYLOVÉM PROSTŘEDÍ. PŘIJEĎTE A UVIDÍTE SAMI.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Informace k ceně
kompletní ceník na našich webových stránkách:

www.penzionmalovany.cz
Adresa ubytování
Osvětimany ev.č. 202, 687 42 OSVĚTIMANY

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
1 7 5 1 4 7

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  1 7 5 1 4 7

   Nejoblíbenější ubytování Osvětimany