Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v U TŘÍ RŮŽÍ - Ubytování & vinný sklep. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si U TŘÍ RŮŽÍ - Ubytování & vinný sklep rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

U TŘÍ RŮŽÍ - Ubytování & vinný sklep

Vrbice (okres Břeclav)
Vrbice 456, 69109 Vrbice

Sdílejte ubytování              

PENZION U TŘÍ RŮŽÍ JE NOVĚ POSTAVENÉ ZAŘÍZENÍ. NACHÁZÍ SE NA JIŽNÍ MORAVĚ V MALEBNÉ VESNIČCE VRBICE, MEZI DVĚMA SKLEPNÍMI LOKALITAMI „STRÁŽ“ A „NA SKLEPECH“ OBKLOPENÉ KOPCI S VINOHRADY. VRBICE SE STALA VESNICÍ ROKU JIHOMORAVSKÉHO KRAJE 2014. VRBICÍ PROCHÁZÍ 5 CYKLISTICKÝCH STEZEK A JE VHODNÝM MÍSTEM K PODNIKÁNÍ AUTO-VÝLETŮ PO OKOLÍ. UBYTOVÁNÍ JE VYUŽIJÍ DVOJICE, MENŠÍ SKUPINY A UZAVŘENÉ SPOLEČNOSTI, KDY NEBUDETE RUŠENI OKOLÍM. PRO DEGUSTACE VÍN, PÁRTY, OSLAVY, SVATBY A FIREMNÍ AKCE. OBJEKT SE NACHÁZÍ NA VELMI KLIDNÉM MÍSTĚ. WIFI PŘIPOJENÍ NA INTERNET V CELÉM OBJEKTU ZDARMA. PARKOVÁNÍ ZDARMA V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI.
PENZION NABÍZÍ UBYTOVÁNÍ PRO 1 AŽ 23 OSOB V CELKEM 7 POKOJÍCH. SOUČÁSTÍ JE SOUKROMÁ VINÁRNA S KAPACITOU 35 MÍST, KTERÁ SLOUŽÍ PRO DEGUSTACE, POSEZENÍ, STRAVOVÁNÍ I JAKO VYBAVENÝ SALONEK PRO FIREMNÍ JEDNÁNÍ. SOUČÁSTÍ JE ZASTŘEŠENÝ DVŮR S VYHLÍDKOU NA VINOHRADY A HORY BÍLÝCH KARPAT. VE DVOŘE LZE USCHOVAT KOLA A GRILOVAT NA ZAPŮJČENÉM ELEKTRICKÉM GRILU. UBYTOVANÍ HOSTÉ MAJÍ K DISPOZICI K SAMOOBSLUZE VÍNA (40 DRUHŮ), NEALKO NÁPOJE, PIVO A DALŠÍ OBČERSTVENÍ DLE DOHODY. SERVÍRUJEME SNÍDANĚ, OBĚDY A VEČEŘE. PROVÁDÍME ŘÍZENÉ OCHUTNÁVKY VÍN.
CELKOVÁ KAPACITA UBYTOVÁNÍ JE 23 LŮŽEK I S PŘISTÝLKAMI. POKOJE JSOU DVOULŮŽKOVÉ, TŘÍLŮŽKOVÉ, ČTYŘLŮŽKOVÉ A JEDEN ŠESTILŮŽKOVÝ. POSTELE JSOU JAK MANŽELSKÉ, TAK SAMOSTATNÉ S MOŽNOSTÍ POSUNU K SOBĚ, BEZ MEZERY MEZI POSTELEMI.
KAŽDÝ POKOJ MÁ K DISPOZICI VLASTNÍ SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ. K DISPOZICI JSOU RUČNÍKY, OSUŠKY, FÉN NA VLASY.

PARKOVÁNÍ JE V BEZPROSTŘEDNÍ BLÍZKOSTI S KAPACITOU 7 AUT.

V PŘÍZEMÍ MAJÍ 4 POKOJE SPOLEČNOU KUCHYŇKU. V PODKROVÍ JSOU 3 POKOJE VYBAVENY VLASTNÍMI KUCHYŇSKÝMI KOUTY. VŠE VYBAVENO. JAKO JEDINÍ NA VRBICI ZAJIŠŤUJEME PRO SVÉ HOSTY PO DOHODĚ I OBĚDY, VEČEŘE A DRUHÉ VEČEŘE. SAMOZŘEJMOSTÍ JSOU BUFETOVÉ RAUTY PRO UZAVŘENÉ SPOLEČNOSTI OD 14 OSOB.

Informace k ceně
Ceny při ubytování od pátku do neděle:
2 a více osob na pokoji nebo v apartmánu - 1200 Kč/1 osoba/2 noci
- leden až březen je cena pouze - 1000 Kč/1 osoba/2 noci (jen jedna noc-cena 600 Kč)

Ceny při ubytování v neděli až čtvrtek:
2 a více osob na pokoji nebo v apartmánu - 500 Kč/1 osoba/1 noc
- leden až duben je cena pouze - 400 Kč/1 osoba/1 noc

Ceny při ubytování na 7 nocí:
2 a více osob na pokoji nebo v apartmánu - 2.900 Kč/1 osoba/7 nocí

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko - zdarma

Cena za neobsazené lůžko - 200 Kč/1 lůžko/1 noc
Adresa ubytování
Vrbice 456, 69109 Vrbice
Telefon / Mobilní číslo
727 954 363

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
2 0 0 8 2 1


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  2 0 0 8 2 1

   Nejoblíbenější ubytování Vrbice (okres Břeclav)