Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v rekreační areál Tišina. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si rekreační areál Tišina rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

rekreační areál Tišina

Kožlany
rekreační areál Tišina, Kožlany, 331 44

Sdílejte ubytování              

JAK JIŽ Z NÁZVU AREÁLU VYPLÝVÁ, TIŠINA SE NACHÁZÍ V KLIDNÉ A TICHÉ LOKALITĚ UPROSTŘED LESŮ NA BŘEHU ŘÍČKY JAVORNICE. DÍKY STRATEGICKÉ POLOZE PŘESNĚ NA ROZHRANÍ STŘEDOČESKÉHO A PLZEŇSKÉHO KRAJE NEDALEKO MĚSTA KOŽLANY TO K NÁM MAJÍ BLÍZKO JAK LIDÉ Z PRAHY A OKOLÍ, TAK I Z JINÝCH ČASTÍ ČR, ZEJMÉNA ZÁPADNÍCH A SEVERNÍCH ČECH.
DÍKY SVÉ VYBAVENOSTI, IZOLOVANOSTI OD OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ A JEDINEČNÉMU ZAKOMPONOVÁNI DO OKOLNÍ KRAJINY JE REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA VHODNÝ ZEJMÉNA PRO KONÁNÍ DĚTSKÝCH LETNÍCH TÁBORŮ, ŠKOL V PŘÍRODĚ, ADAPTAČNÍCH KURZŮ A SPORTOVNÍCH SOUSTŘEDĚNÍ. MŮŽETE SI BÝT JISTI, ŽE VÁŠ POBYT ZDE NEBUDE PŘERUŠOVÁN ŽÁDNÝMI VLIVY OKOLNÍHO PROSTŘEDÍ A VY SI BUDETE MOCI NAPLNO UŽÍVAT VAŠEHO POBYTU ZDE. PROTO AREÁL VŘELE DOPORUČUJEME TAKÉ ORGANIZÁTORŮM TEAMBUILDINGOVÝCH A SPORTOVNÍCH AKCÍ, PRO DĚTI I PRO DOSPĚLÉ.
TIŠINA NABÍZÍ JAK UBYTOVÁNÍ V ČTYŘLŮŽKOVÝCH CHATKÁCH S CELKOVOU MAX. KAPACITOU 130 LŮŽEK (STANDARTĚ PRONAJÍMÁME 31 CHATEK, V KRAJNÍM PŘÍPADĚ AŽ 34), KE KTERÝM NÁLEŽÍ VENKOVNÍ BUDOVA SOCIÁLNÍHO ZAŘÍZENÍ, TAK I UBYTOVÁNÍ V ADMINISTRATIVNÍ BUDOVĚ S VLASTNÍM SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM SPOLEČNÝM NA CHODBÁCH. CELKOVĚ TAK KAPACITA AREÁLU VZROSTE AŽ NA 170 LŮŽEK.
DALŠÍ NEMALOU DEVIZOU AREÁLU JE VŠUDYPŘÍTOMNÝ DOSTATEK VENKOVNÍHO PROSTORU PRO VEŠKERÉ VAŠE OUTDOOROVE AKTIVITY. K DISPOZICI JE UDRŽOVANÁ TRAVNATÁ PLOCHA V ZADNÍ ČÁSTI AREÁLU, KTERÁ MŮŽE BÝT DÍKY SVÉ VELIKOSTI VYUŽITA NAPŘ. JAKO FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ, STANOVÉ MĚSTEČKO, MÍSTO PRO KONÁNÍ VENKOVNÍCH PŘEDSTAVENÍ A KONCERTŮ APOD. Z DALŠÍCH PLOCH STOJÍ ZA ZMÍNKU DVĚ TRAVNATÁ VOLEYBALOVA ČI NOHEJBALOVÁ HŘIŠTĚ PLUS JEDNO HŘIŠTĚ S PEVNÝM POVRCHEM, KTERÉ JE MOŽNÉ VYUŽÍT NAPŘ. PRO TENIS NEBO BADMINTON. K DISPOZICI JE ROVNĚŽ MÍSTNÍ VEŘEJNÉ KOUPALIŠTĚ NA RYBNÍKU VOŽEHÁK, VZDÁLENÉ CCA 10 MINUT CHŮZE Z AREÁLU TIŠINA.
V ADMINISTRATIVNÍ BUDOVĚ SE MIMO UBYTOVACÍCH KAPACIT A KOMPLETNÍHO TECHNICKÉHO A STRAVOVACÍHO ZÁZEMÍ, NACHÁZÍ 2 JÍDELNY, KTERÉ MOHOU BÝT VELICE JEDNODUŠE PŘETRANSFORMOVÁNY NAPŘ. V UČEBNY ČI MEETINGOVÉ MÍSTNOSTI, S DOSTATEČNOU KAPACITOU POJMOUT AŽ 100 DĚTÍ. ZA ZMÍNKU STOJÍ I VÍCEÚČELOVÝ SÁL V HORNÍM PATŘE VENKOVNÍ DOPLŇKOVÉ BUDOVY, KTERÝ SE DÁ ROVNĚŽ VYUŽÍT PRO CELOU ŘADU AKTIVIT DLE VAŠICH POTŘEB.
NAŠÍM CÍLEM JE VYTVOŘIT OPTIMÁLNÍ PODMÍNKY PRO SPOKOJENOST REKREANTŮ, JEJICH SPORTOVNÍ A KULTURNÍ VYŽITÍ, VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ BEZPEČNÉHO POBYTU VE ZDRAVÉM PROSTŘEDÍ NENARUŠENÉ PŘÍRODY, KAM SE KLIENTI BUDOU RÁDI VRACET.
NAŠÍ PRIORITOU JE VAŠE MAXIMÁLNÍ SPOKOJENOST, ZAJIŠTĚNA ZEJMÉNA OSOBNÍM PŘÍSTUPEM, PROFESIONALITOU A FLEXIBILITOU NABÍZENÝCH SLUŽEB. POKUSÍME SE VÁM VYJIT MAXIMÁLNĚ VSTŘÍC S JAKÝMKOLI Z VAŠICH POŽADAVKŮ.

KONTAKT: ING. MICHAL SILER
REKREAČNÍ AREÁL TIŠINA
MOBIL: 720 975 502
EMAIL: MICHAL.SILER@TISINA.CZ
WWW: HTTP://WWW.TISINA.CZ/
FB: WWW.FACEBOOK.COM/REKREACNIAREALTISINA

Informace k ceně
Kontakt: ing. Michal Siler
rekreační areál Tišina
mobil: 720 975 502
email: michal.siler@tisina.cz
www: http://www.tisina.cz/
FB: www.facebook.com/rekreacniarealtisina
Adresa ubytování
rekreační areál Tišina, Kožlany, 331 44
Telefon / Mobilní číslo
720 975 502

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
7 5 5 5 8 1


K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  7 5 5 5 8 1

   Nejoblíbenější ubytování Kožlany