Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion u jezu. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion u jezu rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 80 %

Penzion u jezu

Dobronice u Bechyně
Dobronice u Bechyně 36

Sdílejte ubytování              

PENZION U JEZU SE NACHÁZÍ V OBCI DOBRONICE U BECHYNĚ NA ŘECE LUŽNICE, V REKREAČNÍ OBLASTI JEN PÁR METRŮ OD JEZU S MLÝNSKÝM NÁHONEM, NAD NÍMŽ SE TYČÍ NA SKÁLE ZŘÍCENINA STARÉHO HRADU. PENZION KROMĚ UBYTOVÁNÍ MÁ VLASTNÍ RESTAURACI, PIVNICI, LETNÍ TERASU A STODOLU S PŘÍJEMNÝM POSEZENÍM A HUDBOU JAK K POSLECHU, TAK I K TANCI.

UBYTOVÁNÍ JE CELKEM PRO 30 OSOB ( I S PŘISTÝLKAMI ): 7 DVOULŮŽKOVÝCH POKOJŮ, 2 TŘÍLŮŽKOVÉ A 1 ČTYŘLŮŽKOVÝ. VŠECHNY MAJÍ VLASTNÍ KOUPELNU A TOALETU, V 6TI JE TELEVIZOR. MOŽNOST WIFI PŘIPOJENÍ.

DOBRONICE U BECHYNĚ, MALÁ JIHOČESKÁ OBEC, SE NACHÁZÍ ASI 20 KM JIHOZÁPADNĚ OD TÁBORA. LEŽÍ NA ŘECE LUŽNICE. MŮŽEME VÁM ZARUČIT KLIDNÝ A NERUŠENÝ POBYT, KDE VÁS ČEKÁ KRÁSNÁ PŘÍRODA JIŽNÍCH ČECH S NESČETNÝM MNOŽSTVÍM LESŮ A RYBNÍKŮ. DOMINANTOU OBCE JE STEJNOJMENNÝ HRAD, KTERÝ SE TYČÍ NAD OBCÍ. POBLÍŽ DOBRONIC U BECHYNĚ SE NACHÁZÍ LÁZEŇSKÉ MĚSTO BECHYNĚ, KDE MŮŽETE NAVŠTÍVÍT NAPŘÍKLAD KRÁSNÝ ZÁMEK.

Adresa ubytování
Dobronice u Bechyně 36K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
   Nejoblíbenější ubytování Dobronice u Bechyně