Tento web používá cookie. Používáním našich služeb dáváte souhlas s použitím cookie. Více info zde
Uživatel: nepřihlášen  Přihlásit se

Vítejte na nabídce na ubytování v České Republice v Penzion Bulhary. Vyberte si a rezervujte dovolenou v České Republice bezpečně a jednoduše z pohodlí domova zde u nás. Česká republika může být skvělé místo pro Vaši dovolenou. Pokud Vás nabídka zaujala, můžete si Penzion Bulhary rezervovat přímo u nás jednoduše online. Zvolte volbu zobrazit více informací, která Vás zcela nezávazně zavede na rezervační systém, kde se Vám spočítá cena podle termínu ubytování a počtu osob přímo pro Vás. Můžete se podívat na nejoblíbenější ubytování ostatních uživatelů rezervace ubytování v České Republice dole na stránce.


Průměrné hodnocení 90 %

Penzion Bulhary

Bulhary
Penzion Bulhary, Bulhary 103, 691 89 Bulhary

Sdílejte ubytování              

PENZION BULHARY SE NACHAZÍ V OBCI BULHARY V LEDNICKOVALTICKÉM AREÁLU. JE VZDÁLEN 5KM OD OBCE LEDNICE, 8 KM OD VALTIC. CELKOVÁ KAPACITA JE 21 LŮŽEK PLUS 3 PŘISTÝLKY V DVOU AŽ ČTYŘ LŮŽKOVÝCH POKOIJÍCH. CELKEM JE V PENZIONU 8 POKOJŮ. POKOJE JSOU VYBAVENY SOCIÁLNÍM ZAŘÍZENÍM, NĚKTERÉ MAJÍ SOC. ZAŘÍZENÍ SPOLEČNÉ. V PENZIONU JE KRÁSNÁ, VELKÁ PERGOLA S KUCHYNÍ, GRIL, MOŽNOST PARKOVÁNÍ ZDARMA NA POZEMKU, VYUŽITÍ GARÁŽE NA ODSTAVENÍ JÍZDNÍCH KOL, PING PONG, TRAMPOLÍNA A PÍSKOVIŠTĚ PRO DĚTI, WIFI ZDARMA PO CELÉM OBJEKTU. POD PERGOOU JE VINNÝ SKLEP, KDE VÁM MOHU NABÍDNOUT VÍNA MÍSTNÍCH VINAŘŮ, PŘÍPADNĚ ZORGANIZOVAT ŘÍZENÝ KOŠT.

Informace k ceně
Cena za osobu na noc v pokoji s vlastním sociálním zařízením (wc a sprcha) je 320,-Kč, v pokoji se společným sociálním zařízením je cena 260,-Kč. Příplatek za ubytování na jednu noc je 50,-Kč.
Domácí mazlíčky neubytováváme, ale na kraji obce je psí hotel :-)
Adresa ubytování
Penzion Bulhary, Bulhary 103, 691 89 Bulhary
Telefon / Mobilní číslo
+420 601 544 402
Poznámka
Idéální ubytování pro skupiny 18-23 osob, kde máte celý objekt penzionu, zahrady, pergoly s kuchyní a grilem pro sebe. Výhoda je parkování až 8mi aut na zahradě penzionu. Na kola je vyčleněna garáž, ve druhé je umístěn ping pong, wifi zdarma, dostupná po celém objektu.

Zeptejte se na dostupnost.
Od
Do
Počet osob
Váš email
Dotaz na dostupnost, poznámka:
Kontrolní kód
2 7 1 5 7 8

Google mapy

K tomuto ubytování není vložený žádný komentář
Kontaktní formulář
Zašlete dotaz na provozovatele ubytování

Jméno   Dotaz   Email   Telefon Kontrola proti spamu
  2 7 1 5 7 8

   Nejoblíbenější ubytování Bulhary